Better than all the major religions of the world combined
2.10.2007
A Beefy, -Ronied Year
At $1.49 a can, if you could subsist on one can of Beefaroni a day, you'd be able to eat for the whole year for only $543.85. If you were smart, and bought the year's supply all at once, you'd probably get a bulk discount.
Then again, you'd also be buying 365 cans of Beefaroni, which suggests you're not that smart, so best to forget about that discount.
1 Comments:
I forgot to save money for a can openner........WHY??!!!!!
Post a Comment
<< Home